Vše o jazyce německém

Kurzy němčiny

S kurzem němčiny může začít opravdu kdokoli, kdo má zájem naučit se německy nebo jen svoji němčinu zdokonalit a osvojit si svoje dosavadní vědomosti. Kurzy jsou obvykle pořádány buď ve skupinkách po 6-8lidech nebo jako samostatná výuka – zde se samozřejmě musí počítat s větší finanční částkou.

Kurzy jsou pořádány ve všech městech za dohledu zkušených nebo rodilých mluvčí, kteří mají pedagogické vzdělání a tak jsou schopni dokonale vysvětlit dané učivo. Do kurzu je třeba se přihlásit dle znalostí, které přihlašovaná osoba má. Pokud je to naprostý začátečník, tak je jasné, že se nepřihlásí do kurzu pro pokročilé.

Součástí kurzu je nejen vysvětlení učiva, ale i konverzační kroužek nebo testy, které je nutné po každé hodině napsat jako opakování. Kurz je taková malá školní výuka v malém množství lidí. Po ukončení každé výuky jsou zadány úkoly, které je nutné do příští hodiny vypracovat a tak si i doma cvičíte všechno, co jste se právě ten den v kurzu naučily. Konverzace je vůbec nejdůležitější částí kurzu. Zde platí pravidlo mluvit opravdu jen německy, v souvislých a krátkých větách na určité téma.

Co se týče začátečníků, tak těch se obvykle lektor ptá na různé otázky. Kurzy probíhají obvykle v pracovním týdnu, mnohdy i jednou za dva dny na několik hodin.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výuka němčiny a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Chcete pracovat v zahraničí? Podívejte se na brigády v Německu, vyberete si vaši oblíbenou brigádu.