Vše o jazyce německém

Intenzivní kurzy němčiny

Plánujete, že se v dohledné době naučíte němčinu? Nebo si jen chcete osvojit dosavadní znalosti a dál pokračovat samoučením? Tak jako tak se podívejte na nabídku jazykových kurzů, která je velmi rozsáhlá a na základě svého volného času i dostupných finančních prostředků si můžete vybrat vhodný kurz, který bude zcela odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

Intenzivní kurzy němčiny mohou být probíhat několik týdnů, ale i měsíců. Slovo intenzivní je v tomto případě použito hlavně u těch kurzů, kde na sebe den po dni hodiny němčiny navazují. Zpravidla tak budete kurz navštěvovat od pondělí do pátku, denně se vám tak dostane zhruba dvou až tří hodin výuky cizího jazyka.

Jde o ideální způsob, jak si v nejbližší době osvojit základy jazyka, aniž byste museli na nějakou dobu odcestovat do zahraničí, kde se denně budete věnovat jen a jen komunikaci. Na co je ale dobré při výběru vhodného kurzu hledět a jak vlastně vybrat jazykový kurz na základě vašich znalostí?

Nedívejte se jen na cenu. Pokud jsou některé kurzy příliš levné, dobře se podívejte na důvody. Zejména pak hleďte na to, aby se během kurzu střídali dva lektoři. Jeden by měl být český lektor, který dokáže vybranou látku dobře vysvětlit v rodném jazyce a druhým by měl být zahraniční lektor neboli rodilý mluvčí. Velkou roli hraje i počet studentů ve skupině, optimální počet studentů na jeden intenzivní kurz je do deseti osob.

Obecně jsou nabízeny intenzivní kurzy němčiny pro začátečníky, středně pokročilé, pokročilé a následně pro osoby, jež se potřebují naučit odbornou němčinu v rámci uplatnění v určitých oborech. Na základě svých jazykových znalostí vyberte kurz, pokud nebudete muset absolvovat vstupní test, který vám do vhodné skupiny pokročilosti zařadí na základě prokázaných znalostí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Učíme se němčinu a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Chcete pracovat v zahraničí? Podívejte se na brigády v Německu, vyberete si vaši oblíbenou brigádu.