Vše o jazyce německém

Učebnice němčiny pro samouky

Učebnicí německého jazyka je v současné době samozřejmě opravdu veliké množství, různých typů a druhů od různých nakladatelství. Máme učebnice, které jsou určené například pro základní školy, pokročilejší učebnice pro střední nebo vysoké školy a nebo také třeba učebnice pro domácí samouky.

Existuje samozřejmě také veliké množství různých interaktivních internetových kurzů, které si můžete zaplatit. Pokud byste se chtěli podívat na nějaké učebnice německého jazyka, tak se můžete mrknout do nějakých internetových knihkupectví.

Jedno také internetové knihkupectví naleznete například na internetové adrese knihy.abz.cz. Naleznete zde po levé straně stránky mnoho kategorií, přičemž si vyberte hlavní kategorii Naučná literatura, podkategorii Jazyky a sekce Němčina. Zde si také dále můžete vybrat, jestli budete chtít nějaké prospekty na cvičení, na konverzaci, maturitní otázky, pravopis, mluvnici, slovníky německého jazyka, učebnice škol středních, učebnice pro samouky a tak podobně.

Jednou takovou velice oblíbenou učebnicí, která je určená zejména pro studenty středních, vysokých i jazykových škol, je například Moderní učebnice němčiny od Věry Hoppnerové a Lenky Jaucové. Kniha má celkově 357 stran, byla vydána roku 2010 a můžete si ji pořídit za cenu 381 korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Učební materiály a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Chcete pracovat v zahraničí? Podívejte se na brigády v Německu, vyberete si vaši oblíbenou brigádu.