Vše o jazyce německém

Jazykové pobyty v zahraničí

Nejen studenti, ale i dospělí lidé se stále více snaží vycestovat do zahraničí, aby si zdokonalily svoje jazykové vlastnosti, aby poznali jinou kulturu a cizí zemi. Nejčastěji jsou samozřejmě a pochopitelně vyhledávány země, kde se mluví německy a anglicky.

Co se týče anglicky mluvících zemí, tak je to hlavně Londýn, který je velice navštěvovaný a to zejména studenty, kterým bylo přiděleno stipendium nebo prostě jen mají zájem studovat v zahraničí na vlastní náklady. Dále je to právě Německo nebo Rakousko, kam se studenti a dospělé osoby odebírají za studiem a za prací.

V Německu je práce velice dobře finančně ohodnocena a za zcela jiných pracovních podmínek a tak se není čemu divit. Studenti zde mají problém zejména s tím, že mnohdy nejsou na školu přijati nebo na ni prostě nemají peníze. Pokud nejste přijati na školu, ale přesto toužíte naučit se německy naprosto dokonale, tak jsou pro vás připraveny takové jazykové pobyty nebo tábory, kde jsou jak Češi, tak i Němci, kteří mezi sebou komunikují pouze německy. U studia v Německu je problém, že je pro studenta ubytování příliš drahé.

Nejlepší je obrátit se na rodinu, které zaplatíte měsíčně minimální poplatek za ubytování a máte vlastně vyhráno.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pobyty v německy mluvících zemích a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Chcete pracovat v zahraničí? Podívejte se na brigády v Německu, vyberete si vaši oblíbenou brigádu.