Vše o jazyce německém

Kurz němčiny pro firmy

Potřebujete zajistit adekvátní jazykové vzdělání pro své zaměstnance? Je ve vašem zájmu, aby jejich znalost němčiny byla na té nejlepší možné úrovni? Kurzy němčiny je totiž možné zajistit i pro firmy, v jejichž zájmu je, aby byli zaměstnanci neustále ve svém oboru vzděláváni.

Zvlášť, pokud jsou jazykové znalosti jednou ze základních nebo částečných náplní práce a komunikace převážně v němčině je tak bezpochyby na místě. Jak ale takové kurzy probíhají, kolik zaměstnanců je možné do kurzu přihlásit a jaké jsou konečné výsledky? Věřte, že v tomto případě se rozhodně nejedná o promarněné peníze.

Kurzy němčiny mohou probíhat jak v prostorách jazykové školy, tak i v místě pracoviště. Více méně záleží jen na zaměstnavateli nebo na dohodě mezi jednotlivými zaměstnanci, kde bude výuka pravidelně probíhat. Prostory jazykových škol jsou ale v mnoha ohledech ideálním řešením a to už jen z toho důvodu, že jazyková škola je schopna zajistit veškeré učební pomůcky a prostředky. Počet účastníků kurzu je velmi individuální a více méně záleží hlavně na dohodě mezi jazykovou školou a objednatelem kurzu, kolik osob bude v kurzu přihlášeno. Obecně se ale doporučuje, aby byla výuka efektivní, maximální počet do deseti osob.

Výuka němčiny v rámci firemních zaměstnanců je velmi efektivní a to hlavně z toho důvodu, že se účastníci mezi sebou vzájemně znají, necítí tak stud a mohou lépe komunikovat mezi sebou. Během kurzů je kladen důraz hlavně na gramatiku a hlasový projev jednotlivce, konverzace jsou na prvním místě, a pokud jde o obohacení slovní zásoby, na tom musí zapracovat každý jednotlivec zvlášť a ve svém volném čase.

Ceny kurzů se pohybují v rozmezí od 500,- Kč za jednu hodinu výuky a cena se vztahuje jen na jednoho z případných přihlášených do firemního jazykového kurzu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Intenzivní kurzy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Chcete pracovat v zahraničí? Podívejte se na brigády v Německu, vyberete si vaši oblíbenou brigádu.