Vše o jazyce německém

Měsíční archív: Srpen 2012

Kurzy němčiny online

Potřebujete se naučit německy? Nebo si jen oprášit staré vědomosti, které vám ještě utkvěly v hlavě?

Pak máte hned několik možností, jak znovu začít se studiem cizího jazyka, nebýt přitom ve stresu a ještě všechno dělat pohodlně z domova. Začít můžete vlastně kdykoli a odkudkoli.

Jazykové kurzy online

Do online kurzu se v podstatě může přihlásit každý, ale nedoporučuje se naprostým začátečníkům.

S těmi je práce na úplném začátku poměrně složitá a komunikace online není příliš dobrým řešením pro ty, kteří se chtějí naučit základy a porozumět sestavování vět. Nejrozšířenější je výuka němčiny přes email. Právě tato cesta není špatná pro ty, kteří si chtějí němčinu procvičit v lekcích, nebo si jen zdokonalit gramatiku na zkoušky či státnice.

Podle vašich jazykových znalostí obdržíte dle časového plánu na emailovou adresu jednotlivé lekce, které si můžete vypracovat v době, kdy se vám to nejvíce hodí. Vypracovanou lekci nakonec zašlete zpátky a bude vyhodnocena. Vám samozřejmě budou k dispozici výsledky s hodnocením a vysvětlením jednotlivých chyb. Tento kurz má obvykle asi 20 lekcí, přičemž každá je samozřejmě zpoplatněna a probíhá celoročně.

Začít můžete kdykoliv

Pokud se rozhodnete absolvovat kurz, pak vám v tom nic nebrání. Začít můžete skutečně kdykoliv a odkudkoliv. Na celém začátku ale musíte absolvovat vstupní test, který je bezplatný a slouží pouze k tomu, aby se vědělo o vašich jazykových znalostech. První lekce na email obdržíte až ve chvíli, kdy uhradíte celou částku za roční kurz němčiny.

Vložil Jak začít s němčinou | Štítek , , , | Zanechat komentář
Chcete pracovat v zahraničí? Podívejte se na brigády v Německu, vyberete si vaši oblíbenou brigádu.